Lorelli Koloběžka SMART PLUS BLUE&GREEN

Kód: 10390030006
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Lorelli
1 499 Kč –23 %
a95cc370 abff 4bf9 a12b 5d6957ac4b79
1 499 Kč –23 % 1 149 Kč 949,59 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Představujeme vám koloběžku Lorelli SMART PLUS, která promění procházku v parku na veliké dobrodružství. Má krásný design, snadno se ovládá a je pro dítě bezpečná. Snadno se skládá. Koloběžky jsou skvělou volbou pro sport v parku a pro cestování po městě, jelikož snadno jezdí po jakémkoliv povrchu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám koloběžku Lorelli SMART PLUS, která promění procházku v parku na veliké dobrodružství. Má krásný design, snadno se ovládá a je pro dítě bezpečná. Snadno se skládá. Koloběžky jsou skvělou volbou pro sport v parku a pro cestování po městě, jelikož snadno jezdí po jakémkoliv povrchu. Otáčení se provádí nakloněním řídítek doleva nebo doprava. Řízení koloběžky u dítěte rozvíjí koordinační a rovnováhové schopnosti.

Výrobek má bezpečnostní nožní brzdu a rukojeti TPR. Tento model má také za sedadlem rukojeť pro rodiče – lze tak dítě lépe v případě potřeby zadržet nebo naopak vozit. Pneumatiky jsou vyrobeny z polyuretanu.

Vlastnosti a vybavení:

● Doporučený věk od 3 let

● 12 cm (přední kola) z polyuretanu (syntetický kaučuk – PU) a 10 cm (zadní kola) z PVC. Přední kola se světlem

● Velikost stolu z polypropylenu: 350/120 mm

● lze složit

● Odnímatelná opěrka nohou

● Sedadlo

● Výškově nastavitelná rukojeť ve 3 polohách

● Odnímatelné opěradlo

● Brzdový pedál

● Vysoce kvalitní ložiska ABEC-7

● TPR rukojeti

● Výškově nastavitelná rodičovská rukojeť ve 3 polohách

● Maximální zatížení – 20 kg

● Rozměry rozložená (L x W x H cm) – 65 × 26 × 80 cm

● Hmotnost: 3,70 kg

Čištění a údržba: Pravidelně kontrolujte a utahujte samosvorné matice a další samosvorné upevnění, protože by mohly ztratit účinnost. Pokud jsou ložiska opotřebená, vyměňte je! VAROVÁNÍ! – Ložiska a kola jsou spotřební materiál a nebude na ně poskytována záruka! Nenechávejte skútr dlouhodobě na přímém slunečním světle nebo na mokrých místech. Koloběžka může být poškozena. Skútr pravidelně čistěte a udržujte jej suchý. Doporučuje se pravidelně mazat olejem. K čištění výrobku můžete použít vlhký hadřík a slabý čisticí prostředek.

Tento výrobek je vyroben v souladu s evropskou bezpečnostní normou EN 71 – Bezpečnost hraček.

Barvy obrázků a fotek na eshopu se mohou mírně lišit od skutečných produktů. Rozdíl může vzniknout kvalitou obrázku, nastavením barev monitoru, grafické karty, nebo světelných podmínek.