Lorelli Koloběžka SMART GRAFFITI

Kód: 10390020002
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Lorelli
1 089 Kč –7 % 1 009 Kč 833,88 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Dětská koloběžka Lorelli SMART má 3 kolečka pro lepší stabilitu. Přední kola jsou vybavena LED diodami, které při pohybu barevně svítí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jízda na dětské koloběžce Lorelli SMART pomáhá dětem rozvíjet motorické dovednosti, koordinovat jejich pohyby a udržovat rovnováhu. Díky dvěma předním kolům, která jsou širší než zbytek koloběžky, je pro dítě snazší udržovat rovnováhu.

Speciální systém na předních kolech umožňuje naklonění desky skútru v zatáčkách a pomáhá tak dětem udržovat správnou polohu, lepší rovnováhu a usnadňuje zatáčení. Rukojeť lze nastavit do 3 poloh a přizpůsobit tak konkrétním potřebám dítěte. Koloběžku lze složit pro snazší manipulaci a skladnost.

Vlastnosti a vybavení:

● Doporučený věk od 3 let

● 12 cm (přední kola) z polyuretanu (syntetický kaučuk – PU) a 10 cm (zadní kola) z PVC. Přední kola se světlem

● Brzdový pedál

● Vysoce kvalitní ložiska ABEC-7

● TPR rukojeti

● Velikost stolu z polypropylenu: 350/120 mm

● lze složit

● Odnímatelná opěrka nohou

● Sedadlo

● Výškově nastavitelná rukojeť ve 3 polohách

● Maximální zatížení – 20 kg

● Rozměry rozložená (L x W x H cm) – 55 × 26 × 76 cm

● Hmotnost: 2,90 kg

Čištění a údržba: Pravidelně kontrolujte a utahujte samosvorné matice a další samosvorné upevnění, protože by mohly ztratit účinnost. Pokud jsou ložiska opotřebená, vyměňte je! VAROVÁNÍ! – Ložiska a kola jsou spotřební materiál a nebude na ně poskytována záruka! Nenechávejte skútr dlouhodobě na přímém slunečním světle nebo na mokrých místech. Koloběžka může být poškozena. Skútr pravidelně čistěte a udržujte jej suchý. Doporučuje se pravidelně mazat olejem. K čištění výrobku můžete použít vlhký hadřík a slabý čisticí prostředek.

Tento výrobek je vyroben v souladu s evropskou bezpečnostní normou EN 71 – Bezpečnost hraček.

Barvy obrázků a fotek na eshopu se mohou mírně lišit od skutečných produktů. Rozdíl může vzniknout kvalitou obrázku, nastavením barev monitoru, grafické karty, nebo světelných podmínek.