DOMORODCI&CESTOVATELÉ - desková hra s intuicí

Kód: MP-35PX0008
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Pexi
479 Kč –16 %
35PX0008
479 Kč –16 % 399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společenská komunikační párty hra na cestovale a domorodce pro 3-6 hráčů od 12 let, která prověří tvou intuici a odhad druhých lidí. Oceněná jako Nejlepší rodinná hra TECEPA 2013.

Odhal správný předmět na základě jednoduchých indicií. Sázej na úspěšnost a získávej kladné vítězné body za správně odhalené předměty.

Díky jednoduchým pravidlům se můžete pustit během chvíle a do hry v roli cestovatele nebo domorodce, který hovoří neznámou hatla-matilkou.
Hra je oceněná jako vítěz "Nejlepší rodinná hra 2013" a "Nejlepší společenská hra Tecepa 2013".

Zábvaná komunikační, společenská hra pro 3-6 hráčů od 12 let, při které můžete hádat, sázet, využít intuici a rtaké se splés. Je skvělá pro vyzkoušení a trénink komunikačních schopností a umění improvizace. Vhodná pro každého, kdo se chce dobře pobavit.

Jednoduchá pravidla hry se vejdou na list A4.
Pro hru si hráči rozdají několik karet s předměty pokroku civilizace a karty primitivních symbolů společně s žetony základních vlastností.
V každém kole hry jsou hráči rozdělení na cestovatele a členy národa Onkilonů, kteří musí odhalit, jaký předmět se snaží cestovatel představit a vysvětlit - beze slov. Má k tomu karty jednoduchých symbolů, které drží právě v ruce a několik žetonů

vlastností. Podle úspěšnosti určení správného předmětu, získavají různé body Onkiloni a cestovatel. Za špatnou volbu, může ale také body ztratit! Záleží také na cestovateli jak hodně se rozhodne riskovat na úspěšnost svého vysvětlení.
Cestovatel může napovědět domorodcům, jak snadné je uhodnout neznámý předmět, použitím speciálního žetonu "Jasné jako den / Temné jako noc". Ten, kdo získá během hry nejvíce žetonů, vyhrává.

NÁŠ TIP! Pokud hraje více než 6 lidí najednou, rozdělte se do dvojic nebo skupinek a hrajte vždy jako skupinka za jednu figurku.

Co se stane, když zabloudí cestoval do divočiny daleko na severu mezi bytosti mimo moderní civilizaci? Docházejí mu zásoby a doléhá na něho únava, ale on se přesto musí vzchopit a přesvědčit domorodce, kterří mu nerozumnějí, že nepřijel ve

zlém a musí s nimi směnit své "poklady" za životně nezbytné zásoby. I když jazyku domorodců nerozumí, z posledních sil musí vysvětlit, co nabízí, aby mohl přežít... a o tom právě je společenská hra CESTOVATELÉ & DOMORODCI.
(Hru můžete ještě někde najít i pod názvem Hatla-matla)

Hra je inspirovaná románem Vladimíra Obručeva, o záhadném ostrovu v Arktidě, který byl v minulosti v dáli několikrát spatřen polárními badateli. Při opakovaných výpravách se však nepodařilo existenci nové ostrovní země dokázat. V příběhu najde

výprava bývalých vyhnanců tajuplnou zemi s bohatou vegetací, rostoucí uprostřed ledových pustin v obrovském kráteru dosud nevyhaslé sopky. Ten je obydlen nejen pravěkými zvířaty, ale i lidmi národa Onkilonů, žijících na úrovni člověka doby

kamenné...


BENEFITY:
- Skvělá pro rozvoj improvizace, komunikace a intuice
- Párty hra až pro 6 lidí
- rozvíjí schopnost improvizace a empatie
- Více lidí může hrát po skupinkách
- Bourá komunikační bariéry mezi lidmi

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Novinky
Hmotnost: 0.7 kg